احتمال وجود پل ارتباطی میان تندروها و بایدن
احتمال وجود پل ارتباطی میان تندروها و بایدن
بعید نیست طیف رادیکال جناح راست جهت کسب قدرت اجرایی کشور و فتح پاستور، از الان بخواهد پل ارتباطی با دولت آینده آمریکا ایجاد نماید.

گفتارنامه: محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا، در توئیتی با هشتگ‌های ترامپ، بایدن، ضدامریکایی و انتخابات ۱۴۰۰ نوشت: شورای عالی امنیت ملی به هوش باشد؛ افراد و گروه‌های سیاسی کشورمان که تا دیروز برای پیروزی ترامپ یقه پاره می‌کردند پس ازشکست او در صدد فرستادن پیام‌های یواشکی برای دولت بایدن هستند. شعار‌های ضدامریکایی آن‌ها گولتان نزند. این جماعت برای برنده شدن در انتخابات ۱۴۰۰ هرکاری می‌کنند.

این‌که جریان تندرو که در ضدیت با آمریکا شهرت دارد، بخواهد پیام‌هایی به تیم بایدن ارسال کند برای اذهان عمومی خیلی قابل باور نیست و البته که با ایدئولوژی آن‌ها نیز در تناقض می باشد اما واقعیت این است که هر جریان سیاسی با تحلیل شرایط موجود کشور و بررسی راهبردهای عبور از بحران‌های فعلی، قطعا نمی‌تواند راهبردی را اتخاذ نماید که تعامل با غرب و شرق در آن جایی نداشته باشد.

بنابراین بعید نیست طیف رادیکال جناح راست جهت کسب قدرت اجرایی کشور و فتح پاستور، از الان بخواهد پل ارتباطی با دولت آینده آمریکا ایجاد نماید.