خیابان های بندرعباس را آب فرا گرفت
خیابان های بندرعباس را آب فرا گرفت

به دنبال بارش شدید باران در بندرعباس مرکز استان هرمزگان که از شامگاه شنبه آغاز شده، تمام خیابان های اصلی و فرعی این شهرستان را آب فرا گرفت. به گزارش گفتارنامه به نقل از ایرنا، آبگرفتگی موجب کندی حرکت خودروها در خیابان ها شده و در برخی از نقاط گلشهر جنوبی آب از داخل کانال […]

به دنبال بارش شدید باران در بندرعباس مرکز استان هرمزگان که از شامگاه شنبه آغاز شده، تمام خیابان های اصلی و فرعی این شهرستان را آب فرا گرفت.

به گزارش گفتارنامه به نقل از ایرنا، آبگرفتگی موجب کندی حرکت خودروها در خیابان ها شده و در برخی از نقاط گلشهر جنوبی آب از داخل کانال ها در حال فوران است.
به دنبال این بارش برق مناطقی از بندرعباس از جمله گلشهر شمالی و جنوبی در لحظه مخابره این خبر قطع شده و امکان برقراری ارتباط نیز میسر نیست.
بارش باران موجب توقف عملیات بندری در بندر شهید رجایی بزرگترین بندر کانتینری کشور نیز شده است.
هواشناسی هرمزگان پیش از این با صدور اخطاریه نسبت به ورود این سامانه بارشی و احتمال وقوع سیل و طغیان رودخانه های فصلی در استان هشدار داده بود .
به دنبال این اخطاریه تمام دستگاه های هرمزگان با دستور فریدون همتی استاندار به حالت آماده باش درآمده است.
صبح شنبه اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری نیز در تماس تلفنی با استاندار هرمزگان ، اقدامات انجام شده در استان جهت مواجه با سیل احتمالی را مورد بررسی قرار داد.