غوغای عادل
غوغای عادل
متاسفانه گویی اراده‌ای در کار است تا نخبگان و ظرفیت‌های بی‌نظیر این ملک و ملت را عزلت نشین کنند.

گفتارنامه: از زمانی که “ای اف سی” اعلام کرد فینال لیگ قهرمانان آسیا با گزارش عادل فردوسی‌پور در صفحه فارسی خود در اینستاگرام پخش خواهد شد، تعداد دنبال کنندگان این صفحه از ۱۰۰ هزار نفر به حدود سه میلیون نفر رسید و حتی از صفحه اصلی “ای اف سی” نیز پیشی گرفت.

از سوی دیگر در زمان پخش فینال، رکورد پربیننده ترین لایو در ایران شکسته شد و با ۸۰۹ هزار نفر بیننده به فردوسی پور اختصاص یافت. براین اساس تعداد لایو فردوسی پور در بین پنج لایو پربازدید دنیا قرار گرفته است.

این اعداد و ارقام که بهتر است با عنوان “غوغای عادل” شناخته شود، پاسخ دندان شکنی بود به انحصارگرایی و تنگ‌نظری‌های علی فروغی مدیر جوان و جویای نامی که عامل کنار گذاشته شدن فردوسی‌پور از شبکه سه سیمای به اصطلاح ملی است که البته نه بر اساس سلایق ملی که با گرایشات میلی اداره می‌شود.

محافظه‌کاران که مدام بر طبل استفاده از ظرفیت‌های داخلی می‌کوبند و در مواجهه با کنارگذاشتن عادل سکوت کرده بودند، چگونه این اعداد و ارقام را توجیه می‌کنند؟!

متاسفانه گویی اراده‌ای در کار است تا نخبگان و ظرفیت‌های بی‌نظیر این ملک و ملت را عزلت نشین کنند.

سازمانی عریض و طویل با بودجه هزاران میلیاردی از جیب مردم ارتزاق می‌کند اما برای نظر و خواست ملت کوچک‌ترین ارزشی قائل نیست‌.